Tak, ale z głową na karku

Szybkie pożyczki to nie jest coś, na czym można opierać swoją egzystencję finansową. Bywa jednak tak, że potrzebujemy jak najszybciej i bez zbędnych formalności pozyskać niewielką ilość gotówki. Wtedy i ten instrument finansowy może się przydać. Istanieją wszak sprawdzone "chwilówki".


Trzeba jednak pamiętać, że można z niego korzystać tylko wtedy, kiedy widzimy możliwość jego spłaty. Inaczej grozi nam wpadnięcie w spiralę zadłużenia.

Bez względu na to jaki jest cel zaciągnięcia kredytu oraz jak prezentuje się nasza kondycja finansowa, stanowczo odradzamy korzystanie z pokątnych pożyczkodawców, niesprawdzonych, nie zarejestrowanych, nie mówiąc o tym, że działających poza obszarem nadzoru finansowego.
Tymczasem instytucji, które operują w zgodzie z normami prawnymi i do tego oferują korzystne warunki jest wciąż sporo na naszym rynku i niektóre z nich prezentujemy poniżej.

Oczywiście krótkotrwała pożyczka nigdy nie zostanie udzielona na warunkach podobnych do wieloletnich kredytów, niemniej zawsze można znaleźć coś, co przewyższa pozostałe oferty. Proponujemy skorzystać np. z poniższej porównywarki. Pożyczka przez internet daje czas na zastanowienie się, przeglądnięciewszystkich warunków - mamy wszystko "czarno na białym"!

Sprawdź się! Weź pożyczkę bezpieczniej - Szybka Pożyczka oferowana przez ViaSMS umożliwia klientowi samemu ustalić wysokość i czas spłaty. Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 1500 zł, z RRSO 0% przy terminowej spłacie.                      Wniosek

________________________________________________________________________________________

Pożyczka na święta

O mądrym pożyczaniu

Według badań przeprowadzonych przez Smartney, tylko co siódma przebadana osoba twierdziła, że jest w takiej sytuacji finansowej, która pozwala jej nie myśleć o świętach „w kategorii kosztów”. I m.in dlatego przygotowano te porady, które mogą się przydać w każdym czasie.

Co szósty ankietowany był przekonany, że niezależnie od tego jak będzie planował wydatki oraz oszczędzał - i tak popadnie w kłopoty finansowe z powodu bożonarodzeniowych wydatków.
Część środków przeznaczaliśmy na zakup choinki, detergentów lub dojazdy do rodziny i bliskich.  Duża część Polaków wciąż finansuje święta pożyczką. Jak więc pożyczyć mądrze? Oto kilka zasad i zagadnień, które należałoby przemyśleć.

Po pierwsze. Odpowiedzialne pożyczanie

Po drugie. Kalkulacja domowego budżetu

Po trzecie. Pożyczka czy kredyt gotówkowy?

Po czwarte. Przez Internet czy w placówce?

Po piąte. Weryfikacja instytucji pożyczkowej

Po szóste. Umowa i RRSO
(czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania).

Więcej 

Źródło Newseria Biznes

© Copyright YesFinanse